Aktualności

15 urodziny naszej szkoły

poniedziałek, 10 stycznia 2022

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was wszystkich na wspólne świętowanie 15 urodzin naszej szkoły 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę świetnej zabawy. 09.10.2021  w godzinach 12.00-16.00 w Galerii Świdnickiej będziemy czekać na Was oraz Waszych przyjaciół z wieloma niespodziankami. Zabierzcie ze sobą swoje zielone lub czarne plecaczki Helen Doron – każdy wyjdzie z jakimś upominkiem. Tak to my w tym dniu rozdajemy prezenty  


W programie:-pokazy szczudlarzy, wspólna zabawa-warsztaty chodzenia na szczudłach dla dzieci oraz rodziców-kolorowe animacje, konkursy dla całej rodziny-fotobudka -balonowe zoo-przypinki-malowanie twarzy oraz brokatowe tatuaże-bob builder dla najmłodszych-zamykanie w bańce mydlanej-żywe maskotki-escape room – pokój zagadek dla dzieci od 9 roku życia do 100 lat-popcorn oraz wata cukrowa-balony z helem i wiele wiele innych atrakcji
Wstęp Wolny 

Zabierzcie ze sobą jedynie dobry humor oraz będzie nam niezmiernie miło jak przyniesiecie własnoręcznie wykonaną kartkę urodzinową. Najbardziej oryginalne oraz wzruszające życzenia zostaną nagrodzone.

Do zobaczenia,zespół Helen Doron Świdnica

 

Masz pytania lub wątpliwości?

Nie zwlekaj. Zadzwoń na 74 852 00 49 lub napisz do nas smile@smile-szkola-jezykowa.pl